R
کانون کارآفرینی دانشگاه تهران با همکاری تیم ترند ۲ برگزار میکند

دوره آموزشی بلاکچین و ارز های دیجیتال

شما در پایان این دوره ماهیت بازار ارز های دیجیتال را می شناسید ، تبدیل تومان به تمامی ارز ها با بهینه ترین روش ممکن و حداقل کارمزد را به خوبی آموزش میبینید و میتوانید از رشد ارز های دیجیتال یا حتی افت قیمت آن ها درآمد دلاری داشته باشید.

ثبت نام محدود

ساعت
دقیقه
ثانیه
مهلت ثبت نام به پایان رسیده است ! با پشتیبانی در ارتباط باشید ...

مدرس : سید فرزاد حسینی

  • فعال در بازار کریپتو کارنسی از سال ۲۰۱۷
  • ۹ ماه سابقه تدریس در آموزشگاه اندیشمند
  • تدریس در ( تهران – مشهد – بیرجند )
  • ۴ سمینار و ۲ وبینار در سطح ایران

ارائه مدرک رسمی از دانشگاه تهران

  • دریافت گواهینامه پایان دوره آموزشی بلاکچین و ارز های دیجیتال از دانشگاه تهران به صورت دو زبانه و قابل استعلام از دانشگاه تهران !

زمان برگزاری جلسات

  • چهارشنبه ۴ خردادماه ساعت ۱۸ تا ۲۰
  • پنجشنبه ۵ خردادماه ساعت ۱۵ تا ۱۷
  • شنبه ۷ خردادماه ساعت ۱۸ تا ۲۰
  • چهارشنبه ۱۱ خردادماه ساعت ۱۸ تا ۲۰
  • پنجشنبه ۱۲ خردادماه ساعت ۱۵ تا ۱۷

سرفصل های جلسات

در جلسه اول به ماهیت بلاکچین و ارز های دیجیتال پرداخته می شود ! شما در پایان جلسه اول بلاکچین را به صورت کامل می شناسید ، نحوه استخراج و کارکرد ارز های دیجیتال را میدانید و با بیت کوین به عنوان پادشاه ارز های دیجیتال به صورت کامل و بنیادی آشنا می شوید !

در جلسه دوم ما ورود به دنیای بلاکچین را تجربه خواهیم کرد ! آشنایی با و نحوه ایجاد ولت با امنیت کامل در بلاکچین را در ابتدای جلسه آموزش خواهید دید ! با صرافی ها به عنوان مکانی برای خرید و فروش و رمز ارز ها آشنا می شوید ! انواع معاملات شامل اسپات ، فیوچرز ، باینری و … را فرا می گیرید و تمامی پلتفرم ها و سایت های مورد نیاز را آموزش می بینید !

صفر تا صد خرید ، فروش ، سرمایه گزاری و نگهداری ارز های دیجیتال – « تبدیل تومان داخل کارت بانکی به رمز ارز و تبدیل رمز ارز به تومان داخل کارت بانکی » با بهینه ترین روش ممکن

در این جلسه با پلتفرم های دیفای ( اقتصاد غیرمتمرکز ) آشنا می شوید و در انتهای جلسه میتوانید رمز ارز هارا به صورت غیرمتمرکز و بدون وابستگی به هیچ شخص یا نهادی معامله کنید ، در بلاکچین سرمایه گزاری کنید و حتی از بلاکچین وام بگیرید !

و در جلسه پنجم این دوره با شغل ترید ، سبک زندگی تریدر ، تریدر های سازمانی و روند کار و استراتژی تریدر ها آشنا می شویم ! با تحلیل به عنوان اساس کار یک تریدر آشنا می شویم و انواع روش های تحلیل را فرا میگیریم و در نهایت با نظریه پرایس اکشن به عنوان یک متد تحلیل تکنیکال آشنا می شویم ! مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک را فرا میگیریم و برنامه جامع کسب در آمد دلاری از بازار ارز های دیجیتال را آموزش میبینیم !

برای حرفه ای شدن آماده اید ؟

ثبت نام در دوره

هزینه دوره آزاد : 1,099,000 تومان

65 درصد تخفیف دانشجویی : 385,000 تومان

70 درصد تخفیف اعضای کانون : 329,000 تومان

تخفیف ثبت نام گروهی

75 درصد ثبت نام گروهی دانشجویی ۳ نفره

هر نفر فقط 275 هزار تومان !

مشاوره رایگان و پشتیبانی :

کانون کار آفرینی دانشگاه تهران

طراحی و اجرا : تیم ترند۲